Drogi Darczyńco,

dziękujemy, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!


Szlachetna Paczka to dla najbardziej potrzebujących nie tylko świąteczny prezent, ale przede wszystkim impuls do zmiany. To mądra pomoc polegająca na nawiązaniu relacji z drugim człowiekiem, który potrzebuje uwagi i zainteresowania. Dzięki Tobie i Twoim bliskim osoby dotknięte nieszczęściem wiedzą, że jest ktoś, kto ich dostrzegł i w nich wierzy. Odzyskanie nadziei na zmianę w życiu to najlepszy prezent, jaki mogliście sprawić w ten świąteczny czas.


Dziękujemy, że pomagasz osobom, którym zabrakło szczęścia.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki

Pani Agnieszka była zachwycona. Było widoczne bardzo duże wzruszenie, podczas wnoszenia paczek do pokoju. Wszystko bardzo się spodobało. Buty akurat takie jak chciała. Kurtka, szalik, rękawiczki i czapka bardzo spodobały się kolorystycznie i to, że wszystko takie mięciutkie i dopasowane do siebie. Ucieszyła się także z szlafroka,powiedziała, że będzie w czym iść do szpitala. Zestaw Nivea nie chciała wypuścić z rąk. Cały czas podczas spotkania okazywała wzruszenie. Wszystkie prezenty jakie otrzymała były dla niej wyjątkowe i bardzo potrzebne.

Słowo od Rodziny

Pani Agnieszka mówiła, że nigdy w życiu nie dostała tyle prezentów. Jest bardzo szczęśliwa i wdzięczna. Powiedziała, że teraz zaczęła chodzić do kościoła, modlić się i będzie modlić się za Was. żebyście mieliście dużo zdrowia i szczęścia. Przekazała najlepsze życzenia. Pani Agnieszka się nie spodziewała, że spełniają się skryte marzenia.

Słowo od Wolontariusza

Dziękuję bardzo za miłą współpracę i przekazaną pomóc rodzinie! Przeżyłam kilka bardzo miłych chwil i chciałbym, żeby to dobro, które zrobiliście wróciło do Was z powrotem!!! Wiem, że na pewno nie było to łatwe ale naprawdę się udało. Widać było jak staraliście, żeby wszystko w paczce spełniało oczekiwania . Ile serca i miłości zostało w tę paczkę włożone.
Życzę wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Dużo zdrowia, szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń w nadchodzącym Nowym Roku.

Z poważaniem
Natalia Velychko.

Dziękujemy, że towarzyszysz nam w niesieniu pomocy najbardziej potrzebującym. Tylko razem możemy sprawić, że poruszających historii, jak te opisane w Raporcie o Biedzie 2019, będzie tylko mniej.

Dobrze, że jesteś!
Zespół SZLACHETNEJ PACZKI